Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Rząd nie robi nic, by nas zatrzymać w kraju". Ile dzisiaj zarabia lekarz rezydent?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2017 r. o 21:16 Powrót do artykułu
Małolaty zazdroszczą staszym kolegom dlatego taka chryja chcą sie nachapac i mie to co oni mają w 3-5 lat. Niestety      starsi koledzy poświęcali czas rodziny. Teraz nawet starsi lekarze nie sa szanowani przez małolatów na SOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od stycznia od podnosze cene za wizyte w gabinecie prywatnym do 150 zlotych a tam gdzie przyjmuje na nfz jeden pacjent na 15 minut wg wytycznych...  przyjme 20 osob a reszta niech sie uczy szacunku... pod.drzwiami prywatnego gabinetu. Protestowac nie musze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieźle zarabiają nie dość że niema opieki w szpitalach bo kawę piją to podwyżek chcą darmozjady jedne wejście się do roboty w końcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki zadowolony z siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepcie się od lekarzy-rezydentów. Mają rację, że protestują. Praca bardzo odpowiedzialna a zarobki uniemożliwiające normalne życie. Powinno się im podnieść płacę zasadniczą, ale też zacząć przestrzegać jakichś norm w czasie pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
innymi rząd też się nie przejmuje, masę polaków chcących godnie pracować wyjechało za granicę i rząd od lat ma ich daleko gdzieś, u nas w kraju to grą większości zostają starzy (wyeksploatowani pracę, bo nie było 500+) i lenie rozmnażający się obecnie dla 500+ albo ci przy korycie mający godne wynagrodzenia. A ktoś kto chciał coś mieć w życiu wyjechał za granicę, bo tu to tylko szaleńcy pracują za najniższą krajową nie pozwalająca na godne życie. Dzisiaj w radiu zet mówili, że eksperci wyliczyli, że dopiero za ok. 100 lat dorównamy Niemcom w ich wynagrodzeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje na dwóch etatach w ciągu 3 lat pobudowałem dom W pszyszłym roku zamierzam go wykończyc pracuje w słózbie zdrowia od 24 lat. Pracuje i nie jęczę nie skomlę ze mi mało Ale to jest mój wybór i moja sprawa nie będe obarczał problemami finansowymi moich rodaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIEDAKI CEBULAKI w natarciu! Pod każdym artykułem traktującym o proteście lekarzy jest fala hejtu. JESTEŚ BIEDNY BO JESTEŚ GŁUPI I NA ODWRÓT! Zrozumcie to w końcu i zaakceptujcie ze jesteście skazani na biedę. Możecie dalej szczekać w internecie obszczymurki, a jak pojawicie się u lekarza to kłaniacie się w pas:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
innymi rząd też się nie przejmuje, masę polaków chcących godnie pracować wyjechało za granicę i rząd od lat ma ich daleko gdzieś,  u nas w kraju to grą większości zostają starzy (wyeksploatowani pracę, bo nie było 500+) i lenie rozmnażający się obecnie dla 500+ albo ci przy korycie mający godne wynagrodzenia. A ktoś kto chciał coś mieć w życiu wyjechał za granicę, bo tu to tylko szaleńcy pracują za najniższą krajową nie pozwalająca na godne życie. Dzisiaj w radiu zet mówili, że eksperci wyliczyli, że dopiero za ok. 100 lat dorównamy Niemcom w ich wynagrodzeniu.
 Polak pisze się z dużej litery ruski pachołku, ale czego można oczekiwać od słuchacza radia zet...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
BIEDAKI CEBULAKI w natarciu! Pod każdym artykułem traktującym o proteście lekarzy jest fala hejtu. JESTEŚ BIEDNY BO JESTEŚ GŁUPI I NA ODWRÓT! Zrozumcie to w końcu i zaakceptujcie ze jesteście skazani na biedę. Możecie dalej szczekać w internecie obszczymurki, a jak pojawicie się u lekarza to kłaniacie się w pas:-)
 ...u lekarza a nie jakiegoś rezydenta, co się dopiero uczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może czas na prywatyzację? Pół Polski pracuje i żyje za takie pieniądze albo mniejsze renty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo zarabiają! Aż im się w dupach poprzewracało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oiddawać suwerenowi 900 tysięcy za studia .. i droga wolna "emigracja to nie dramat, to szansa' - komorowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sfotografował 200 pytań i przesłał je drogą elektroniczną do wspólniczki, która przedyktowała mu później odpowiedzi – tak według łódzkich policjantów oszukiwał na egzaminie specjalizacyjnym z psychiatrii 33-letni lekarz z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...